V líčení se fantazie meze nekladou

Červenec 2018

Jednorožčí linky

2. července 2018 v 15:53 | BeautyByErika |  Líčení

OMRZELA VÁS LINKOVACÍ KLASIKA ?
A JSTE NA NĚCO BLÁZNIVĚJŠÍHO TAK TO TU JSTE SPRÁVNĚ!

Máte rádi růžovou, fialovou? Ale kouřovky začínají být vaší klasikou?
A co takhle ozvlášnit linky jak?
Jenoduše!
Nejdřív si uděláme základ, s mými mastnými víčky nesmím v žádném případě vynechat primer jinak bych měla linky večer až u Kolenou! Vezmu Chlupatý (blendící štětec) a světle hnědo-růžový stín a dám ho do očního důlku, přez zvytek očního víčka dám světlý pleťový stín, Líčení bude vypadat víc upraveně. A Teď se pustíme na linky!
Nakreslíte černou linku s ocáskem jak jste zvyklí, nástroj se též na vás!
A nad ní přikreslíte její barevnou ségru, bílíma nebo světle růžovýma linkami.
Nemáte? Nevadí! Tekutá rtěnka v přirozeným růžovým odstínu, štěteček a bum na víčko!
Ale pozor aby jste si nedali rtěnku přímo do očí, tyhle produkty nejsou testované na to aby se dávali kolem očí, i když se do většiny rtěnek používají stejné odstíny jako do červených či růžových stínů.
Linku nebo rtěnku zafixujeme barevnými stíny aby se během dne neměli šanci obtisknout! a krom toho se budou krásně třpitit! U mě dnes padla volba na růžovo-fialovou kombinaci!
Pak můžeme dát stíny na spodní linu aby to bylo spojené! Rozjasňovačem rozzáříme vnitřní koutky! Ty nás trochu probudí a na spodní lnku můžeme dát bíou či pleťovou tužku! A už jen nahodíme řasenku a je to! Nenápadné, ale přece jen hravé! Při otevřených očích jde vidět jen ta černá, při zavřených očích nebo při mrknutí se kráska ukáže!
Teď už jen sjednotíme pleť, nahodíme bronzer aby to vypadalo že nás políbilo sluníčko. Dáme rozjasňovač. Nahodíme rtěnku! Zafixujeme aby nám naše dílo vydrželo celý den a můžeme vyrazit!


Klasické jednoduché líčení

1. července 2018 v 12:44 | BeautybyErika
To, že je to jednoduché líčení jde vidět. Ale všichni to známe, ráno zaspíte ale chcete vypadat upraveně a k světu. a víte co je super? Tohle líčení zvládnete během 5-10 minut, záleží jak to máte v ruce. prostě za 15 minut jste z domu a ani nevíte jak!
Tak se na to vrhneme! Dáme na oči primer jinak večer budu mít stíny až u kolenou 😀A přiznejme si, že nikdo nechce mít zachvíli na očích dvě čárky které vypadají jako by jste se zapomněla odlíčit den před tím.
Primer máme, a jdeme na stíny! Vezmeme lehce třitivý narůžovělý stín na plochý štětec a dáme ho skoro přez celé pohyblivé víčko, jen vnější koutek necháme prázdný, pro zatím. Stín je tam, tak šup, do ruky chlupáče a jdeme ztrácet, nejdřív na prázdno, což u takhle světlých stínů nebude extra problém, ale aby líčení vypadalo upraveněji a aby jsme trošku prohloubili oční důlek. Já si pomohla světle hnědým stínem, který je lehce do růžova.
Pár tahů sem a tam a je to! Na jednu třetinu pohyblivého víčka naneseme šedý stín s troškou třpitu a uděláme přechod mezi šedou a růžovou.
Pak vezmu do ruky úzkej štětec a černý stín a lehce líčení ztmavím, mám to tak ráda. pak už jen doztratíme stíny v očním důlku. Pak do ruky linky uděláme linky tak jak jsme zvyklí a nebo tak jak se nám zrovna povedou. Uklidíme pleťovým stínem pod obočím, kdo chce může projasnit. Okopírujeme vše na spodní linku, na vnitřní spodní linku nahodíme bílou nebo pleťovou tužku aby se nám oko opticky otevřelo. Dáme růžový rozjasňovač nebo stín do vnitřních koutků nahodíme řasenku a olala oči jsou hotový, teď už jen ta klasika make-up, korektor, pudr, upravíme v obočí v mém případě pouze gelem, lehce vykonturujeme, tvářenka samozřejmě narůžovělá a rozjasňovač ale tady už dám s tou růžovou pokoj a
nahodíme nějaký studený rozjasňovač s bílím třpitem. Teď už jen rty zahalíme do nějaké nahotinky, která nebude přez den moc otravovat. Ale skvěle k tomu bude vypadat i červená.
Je to jemné líčení pro každou příležitost! 😍

SEE YOU LATER!