V líčení se fantazie meze nekladou

Jednorožčí linky

2. července 2018 v 15:53 | BeautyByErika |  Líčení

OMRZELA VÁS LINKOVACÍ KLASIKA ?
A JSTE NA NĚCO BLÁZNIVĚJŠÍHO TAK TO TU JSTE SPRÁVNĚ!

Máte rádi růžovou, fialovou? Ale kouřovky začínají být vaší klasikou?
A co takhle ozvlášnit linky jak?
Jenoduše!
Nejdřív si uděláme základ, s mými mastnými víčky nesmím v žádném případě vynechat primer jinak bych měla linky večer až u Kolenou! Vezmu Chlupatý (blendící štětec) a světle hnědo-růžový stín a dám ho do očního důlku, přez zvytek očního víčka dám světlý pleťový stín, Líčení bude vypadat víc upraveně. A Teď se pustíme na linky!
Nakreslíte černou linku s ocáskem jak jste zvyklí, nástroj se též na vás!
A nad ní přikreslíte její barevnou ségru, bílíma nebo světle růžovýma linkami.
Nemáte? Nevadí! Tekutá rtěnka v přirozeným růžovým odstínu, štěteček a bum na víčko!
Ale pozor aby jste si nedali rtěnku přímo do očí, tyhle produkty nejsou testované na to aby se dávali kolem očí, i když se do většiny rtěnek používají stejné odstíny jako do červených či růžových stínů.
Linku nebo rtěnku zafixujeme barevnými stíny aby se během dne neměli šanci obtisknout! a krom toho se budou krásně třpitit! U mě dnes padla volba na růžovo-fialovou kombinaci!
Pak můžeme dát stíny na spodní linu aby to bylo spojené! Rozjasňovačem rozzáříme vnitřní koutky! Ty nás trochu probudí a na spodní lnku můžeme dát bíou či pleťovou tužku! A už jen nahodíme řasenku a je to! Nenápadné, ale přece jen hravé! Při otevřených očích jde vidět jen ta černá, při zavřených očích nebo při mrknutí se kráska ukáže!
Teď už jen sjednotíme pleť, nahodíme bronzer aby to vypadalo že nás políbilo sluníčko. Dáme rozjasňovač. Nahodíme rtěnku! Zafixujeme aby nám naše dílo vydrželo celý den a můžeme vyrazit!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama