V líčení se fantazie meze nekladou

Klasické jednoduché líčení

1. července 2018 v 12:44 | BeautybyErika
To, že je to jednoduché líčení jde vidět. Ale všichni to známe, ráno zaspíte ale chcete vypadat upraveně a k světu. a víte co je super? Tohle líčení zvládnete během 5-10 minut, záleží jak to máte v ruce. prostě za 15 minut jste z domu a ani nevíte jak!
Tak se na to vrhneme! Dáme na oči primer jinak večer budu mít stíny až u kolenou 😀A přiznejme si, že nikdo nechce mít zachvíli na očích dvě čárky které vypadají jako by jste se zapomněla odlíčit den před tím.
Primer máme, a jdeme na stíny! Vezmeme lehce třitivý narůžovělý stín na plochý štětec a dáme ho skoro přez celé pohyblivé víčko, jen vnější koutek necháme prázdný, pro zatím. Stín je tam, tak šup, do ruky chlupáče a jdeme ztrácet, nejdřív na prázdno, což u takhle světlých stínů nebude extra problém, ale aby líčení vypadalo upraveněji a aby jsme trošku prohloubili oční důlek. Já si pomohla světle hnědým stínem, který je lehce do růžova.
Pár tahů sem a tam a je to! Na jednu třetinu pohyblivého víčka naneseme šedý stín s troškou třpitu a uděláme přechod mezi šedou a růžovou.
Pak vezmu do ruky úzkej štětec a černý stín a lehce líčení ztmavím, mám to tak ráda. pak už jen doztratíme stíny v očním důlku. Pak do ruky linky uděláme linky tak jak jsme zvyklí a nebo tak jak se nám zrovna povedou. Uklidíme pleťovým stínem pod obočím, kdo chce může projasnit. Okopírujeme vše na spodní linku, na vnitřní spodní linku nahodíme bílou nebo pleťovou tužku aby se nám oko opticky otevřelo. Dáme růžový rozjasňovač nebo stín do vnitřních koutků nahodíme řasenku a olala oči jsou hotový, teď už jen ta klasika make-up, korektor, pudr, upravíme v obočí v mém případě pouze gelem, lehce vykonturujeme, tvářenka samozřejmě narůžovělá a rozjasňovač ale tady už dám s tou růžovou pokoj a
nahodíme nějaký studený rozjasňovač s bílím třpitem. Teď už jen rty zahalíme do nějaké nahotinky, která nebude přez den moc otravovat. Ale skvěle k tomu bude vypadat i červená.
Je to jemné líčení pro každou příležitost! 😍

SEE YOU LATER!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama